Код: 23225
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR
Се издава комплетно луксузно опремен стан со мебел 86 м2, во Центар, со прекрасен поглед на Скопје. Станот содржи дневна со трпезарија, кујна, родителска спална соба со сопствена бања и гардаробер, две детски соби со заедничка бања, две тераси .Станот има сопствено греење и ладење.
Детали
86 m2
6
4
3
Друго
Запад-Север
Галерија

Слични

Centre
14.10.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 2
Centre
20.12.2021
Продава
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Centre
23.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.