Код: 23317
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 EUR + трошоци
Се издава луксузен стан во Мида Комплекс - Карпош, со површина од 80 м2. Има две спални, две купатила и е целосно опремен со нов мебел. Се наоѓа на прв кат со паркинг простор во гаража.
Детали
80 m2
Да
1
3
2
Централно
2010
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
08.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 127 m2
Соби: 4
Karposh 2
29.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 1
Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
13.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.