Код: 24217
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
850 EUR + трошоци
Луксузно уреден стан за изнајмување во Карпош 2 (до машински универзитет). Станот е во нова зграда, на 6 од 7 спрата. има 104 м2 простор со голема дневна, две спални, две купатила два балкона, и еден паркинг во подземна гаража. Има сопствен електричен систем за греење и ладење. Југо-западна ориентација со одлични погледи на Водно, Центар и Градски Парк.

Contact tel. 071/333-336
Детали
104 m2
Да
6
3
2
Сопствено
2015
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
15.08.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Karposh 2
29.06.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 48 m2
Соби: 1
Karposh 2
14.03.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.