Код: 23319
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Се издава луксузен стан на Водно во близина на Словенска амбасада, 56 м2, една спална, дневна, целосно опремена кујна, сопствено греење, интернет, паркинг место во гаража.
Детали
56 m2
2
1
Друго
2013
Поволности
Интернет
Клима
Гаража
Галерија

Слични

Vodno
01.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 161 m2
Соби: 4
Vodno
31.10.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 420 m2
Соби: 9
Vodno
07.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Vodno
22.01.2016
Изнајмува
Куќа
Големина: 320 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.