Код: 23339
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Се издава луксузен стан, целосно реновиран со површина од 66 м2 во Дебар Маало со поглед на Водно и Кале. Има две спални, дневна, кујна, купатило, централно греење, кабелска и е на 4ти кат од 6.
Детали
66 m2
4
3
2
Централно
Галерија

Слични

Debar maalo
09.03.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Debar maalo
01.12.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 67 m2
Соби: 3
Debar maalo
25.09.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.