Код: 23359
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
650 EUR + трошоци
Се изнајмува луксузен стан во Водно во близина на Рамстор во нова зграда, претходно неизнајмуван со нов мебел, две спални и сопствено греење на струја. 64 м2 на прв спрат и паркинг место во гаража.
Детали
64 m2
Да
1
3
2
Сопствено
2015
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Водно
14.11.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 44 m2
Соби: 2
Водно
10.08.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 530 m2
Соби: 5
Водно
15.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 107 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.