Код: 24428
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
5000 EUR + трошоци
Се изнајмува луксузна куќа, за живеење или за канцелариски простор на Водно, со простор од 975 м2 и дворно место од 545 м2.
Куќата се наоѓа во централна локација на Водно, на главна улица.
Располага со приземје, три спрата и поткровје, голем базен и паркинг место за 6 возила, како и сауна, билјард и пинг понг маса.
Цена по договор.

Контакт телефон:
071 / 333-336
Детали
975 m2
545 m2
1
10
6
Сопствено
Поволности
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
26.11.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 600 m2
Соби: 10
Vodno
31.10.2017
Изнајмува
Куќа
Големина: 420 m2
Соби: 9
Vodno
30.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 3
Vodno
07.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2