Код: 23430
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR
Се изнајмува луксузен стан во Козле во близина на Германска амбасада. Со површина од 92 м2 на втор кат, целосно опремен со нов мебел од дрво. Станот има 2 гаражи и едно паркинг место пред зградата, обезбедување од Никоб, централно греење.
Детали
93 m2
3
2
Друго
Галерија

Слични

Kozle
10.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4
Козле
17.06.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Козле
01.07.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 3
Козле
19.10.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 150 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.