Код: 23610
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 EUR
Се изнајмува стан во Центар со површина од 68 м2, две спални на прв спрат, комплетно наместен со нов мебел.
Детали
68 m2
1
3
2
Друго
Галерија

Слични

Centre
06.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 151 m2
Соби: 3
Centre
14.06.2022
Изнајмува
Деловен објект
Големина: 210 m2
Соби: 3
Centre
18.03.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.