Код: 23789
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
900 EUR + трошоци
Модерен и целосно опремен стан за изнајмување во Центар, лоциран во мирен дел со маркети и ресторани. Во нова зграда, на 5ти спрат со 103 м2 простор за живеење и се состои од 3 спални, едно купатило и едно веце. Има нов модерен мебел, два балкона со одличен поглед кон Водно и паркинг место во гаража за 2 коли
Детали
103 m2
Да
6
4
3
Централно
2014
Поволности
Лифт
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
10.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Centre
08.10.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 3
Centre
08.05.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Centre
01.12.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 1800 m2
Соби: 10
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.