Код: 23864
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
Одличен канцелариски простор за изнајмување со 290 м2 во зградата на Кубус во Центар. Просторот е составен од голем дел за прием со посебен лифт само за овој спрат, три големи канцеларии и две многу големи конференциски соби. Има посебна сервер соба, остава, кујна и две купатила

Контакт телефон:
071/271-271
Детали
290 m2
3/7
Друго
Поволности
Лифт
Галерија

Слични

Дебар Маало
22.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Debar maalo
06.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 69 m2
Соби: 3
Debar maalo
05.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Дебар Маало
01.02.2021
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 212 m2
Соби: 6
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.