Код: 24000
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR + трошоци
Се издава прекрасно наместен стан во Ми-Да комплексот од 44 м2. Станот има една спална, дневна со кујна и купатило. Станот не целосно нов во нова зграда на 8ми спрат со прекрасен поглед на Водно. Цената е по договор.

Контакт телефон:
071/333-336
Детали
44 m2
Да
8
2
1
Централно
Југ
2017
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Карпош 2
13.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Карпош 2
14.03.2012
Изнајмува
Стан
Големина: 84 m2
Соби: 3
Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
08.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 127 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.