Код: 24020
Локација: Vodno
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Земјиште
ЕКСКЛУЗИВНО!
Асторија Недвижнини продава земјиште со површина од 1730 метри квадратни на многу атрактивна локација на Водно во близина на Американска амбасада. Со обезбедени документи за градба на резиденцијален објект - основа од 500 м2, максимум приземје, прв спрат и поткровје, А-0 домување. Со сите потребни документации и имотен лист
Детали
1730 m2
Друго
Поволности
Гаража

Слични

Водно
18.12.2015
Продава
Стан
Големина: 116 m2
Соби: 4
Vodno
26.11.2021
Продава
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Vodno
07.10.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 5
Vodno
29.12.2015
Продава
Куќа
Големина: 1000 m2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како с�� користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.