Код: 24088
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
800 EUR
Шифра 24088
Се издава прекрасен кат од куќа на одлична локација во Козле. Станот е 120м2, комплетно наместен со модерен мебел и се состои од дневна соба со трпезариски дел, посебна кујна, 2 спални соби, 1 купатило, 1 вц, утилити и убава тераса. Убав двор со скара за заедничко користење.
Контакт: 071/271-271
Асторија недвижности

Code 24088
Excellent house apartment for lease on very quet location in Kozle. The apartment has 120m2 of living space, completely furnished with modern furniture and it has a living room with dining area, separate kitchen, 2 bedrooms, 1 bathroom, 1 toilet, utility room and very nice terrace. Nicely landscaped back yard with barbeque area for common use by the tenants.
Contact: 071/271-271
Astoria real estate agency
Детали
120 m2
300 m2
2
3
2
2004
Галерија

Слични

Kozle
23.06.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 130 m2
Соби: 4
Kozle
16.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Kozle
25.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Kozle
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.