Код: 24694
Локација: Przhino
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
1200 EUR
Агенција Асторија издава празна куќа во Пржино, со преубав поглед кон градот. Куќата е со површина од 260м2 и дворно место од 300м2. Располага со 4 спални соби, пространа дневна со одвоена кујна и тераси со поглед према градот. Греењето е сопствено на струја, има клима уреди, гаража за едно возило и паркинг место во дворот за две коли. Цена по договор.

Real estate agency Astoria offers empty house for rent in Przino, with beautiful view at the city. The house has 260m2 of living area and it is located on 300m2 yard. It has 4 bedrooms, comfortable living room, separate kitchen and terrace with a nice view. The heating is on electricity, there are several a/c units, garage for one vehicle and two parking places inside gated yard. Price negotiable.
Детали
260 m2
300 m2
Да
2
5
4
3
Сопствено
север
Поволности
Подрум
Интернет
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Przhino
17.08.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 4
Przhino
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 5
Przhino
29.10.2010
Изнајмува
Куќа
Големина: 150 m2
Соби: 5
Przhino
20.01.2021
Продава
Стан
Големина: 109 m2
Соби: 3