Код: 24118
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
650 EUR +одржување 3000 ден + трош
Изнајмуваме луксузен стан во комплекс РЕЗИДЕНЦИЈА ПАРК со површина од 82 м2. Се состои од една спална, голема дневна со кујна и балкон од 10 м2 со прекрасен поглед кон Вардар. Станот е на втори спрат, со лифт во нов комплекс

Контакт телефон:
071 / 333-336
Детали
82 m2
Да
2
2
1
Сопствено
Север-Исток
2013
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Телевизор
Галерија

Слични

Debar maalo
21.12.2017
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 600 m2
Соби: 21
Debar maalo
08.04.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 41 m2
Соби: 2
Debar maalo
10.06.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 88 m2
Соби: 3
Debar maalo
12.08.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 38 m2
Соби: 2