Код: 22441
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR
Ексклузивен дуплекс на 4ти кат од вкупно 4 спратови во зграда со лифт. Прекрасно уреден, 110 м2 простор на две нивоа, со централно греење и клима уреди на двата спрата, две спални, две купатила, голем број плакари, соба гардеробер, главна спална, работна соба, пространа дневна соба со кујна, опремена со сите апарати. Балконот на покрив нуди воодушевувачки поглед кон градот, особено во лето. 32' телевизор и голем број програми од кабелската телевизија, како и брз интернет се на располагање на станарите (по можност може да се вклучи сателитска програма)
Станот се наоѓа во популарен и ексклузивен дел од градот, во непосредна близина на градскиот парк и на мала оддалеченост до градскиот центар. Областа е во близина на најголемиот трговски центар од една страна, и одлично снабден зелен пазар од другата страна. Во околината има многу помали продавници за секакви потреби, мирни кафетерии и ресторани. Сепак, улицата во која се наоѓа зградата е мирна и тивка. Паркинг просторот е во самата уличка и околните места, каде станарите имаат приоритен за паркирање, кое е загарантирано од паркинзи на Општина Центар.
Детали
101 m2
4
3
2
Друго
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Телевизор
Галерија

Слични

Debar maalo
15.10.2020
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 95 m2
Соби: 3
Debar maalo
22.09.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 10
Debar maalo
18.02.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 108 m2
Соби: 4
Debar maalo
08.08.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 68 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.