Код: 24177
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 EUR + трошоци
Нови станови за изнајмување во Ми-Да со површина од 50 м2, со една спална, дневна, кујна, целосно опремени со нов и луксузен мебел. Становите се на петти спрат во нова зграда.

Контакт телефон:
071/244-331
Детали
50 m2
Да
5
2
1
Друго
2018
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Karposh 2
31.05.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 34 m2
Соби: 1
Karposh 2
15.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Karposh 2
28.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.