Код: 25490
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Канцеларија
1540 евра
Се изнајмува канцелариски простор во комплекс Мида од 140 м2 на први кат. Просторот располага со 2 тоалета и кујна.
Просторот е од отворен тип со мозност за преградување. приклуцен на градско парно.
Нето цената за закуп е 11 евра закуп + 2 евра за режиски трошоци.
Детали
140 m2
0 m2
1
2
2
Централно
исток запад
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Karposh 2
31.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Karposh 2
10.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 156 m2
Соби: 4
Karposh 2
15.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 4
Karposh 2
22.01.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.