Код: 24213
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR
Одличен стан за изнајмување во Дебар Маало наспроти Руска Амбасада, со површина од 120 метри квадратни. Има три спални, остава, две купатила и гостинско веце. Има голем балкон со отворен поглед, на трети спрат со лифт во нова зграда. Паркинг место за едно возило.
Детали
120 m2
Да
3
4
3
Централно
Север
2015
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Debar maalo
03.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 2
Debar maalo
08.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
10.03.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2
Debar maalo
22.11.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.