Код: 24753
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
650 EUR
Шифра 24753

Агенција Асторија издава комплетно реновиран кат од куќа во Парк,во близина на Влада, со површина од 70м2. Располага со 2 простории, чајна кујна и купатило. Деловниот простор е комплетно реновиран со таркет, нова кујна, ново купатило, ПВЦ прозори и инасталација. На први кат, со централно греење. Цена 650 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
70 m2
Да
1
2
1
1
Централно
1939
Поволности
Интернет
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
07.04.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Debar maalo
09.11.2022
Изнајмува
Куќа
Големина: 160 m2
Соби: 3
Debar maalo
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 58 m2
Соби: 3
Debar maalo
02.02.2021
Продава
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.