Код: 25654
Локација: Karposh 2
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 евра
Шифра 25654
Се изнајмува убава гарсоњера од 48м2, во Мида, спроти Машински факултет. Станот се состои од влезен ходник, 1 купатило, 1 соба со тросед на спуштање, кујна и балкон. Станот е комплетно наместен со мебел и бела техника.
Цена 250 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25654
A very beautiful studio apartment for rent with 48m2, in Mida, opposite the Faculty of Mechanical Engineering. The apartment consists of an entrance hall, 1 bathroom, 1 living room with a pull-out sofa, a kitchen and a balcony. The apartment is fully furnished with furniture and appliances.
Price 250 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
48 m2
2/6
1
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Karposh 2
28.06.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Karposh 2
08.12.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 85 m2
Соби: 3
Karposh 2
24.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 39 m2
Соби: 2
Karposh 2
10.04.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 156 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.