Код: 24314
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR
Нов, луксузен стан за изнајмување, претходно невселуван, во Центар.
Нова зграда, во близина на Холандска амбасада, 120 метри квадратни на прв (од 4) спрата со лифт.
Располага со голема дневна, три спални, две купатила, балкон.
Станот е целосно опремен со нов мебел, сопствено греење, клима, кабелска.
Едно паркинг место во гаража
Детали
120 m2
4
3
Друго
Поволности
Гаража
Галерија

Слични

Centre
26.11.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 42 m2
Соби: 2
Centre
27.05.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Centre
03.02.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 700 m2
Соби: 10
Centre
11.02.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.