Код: 24453
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1500 EUR + трошоци
Се изнајмува нов стан во Центар во поранешна Неуромедика со површина од 143 метри квадратни.
Има три спални, две купатила и гостински тоалет и остава
Балкон со отворен поглед.
Станот се наоѓа на петти спрат во нова зграда со лифт.
Луксузно наместен.
Располага и со две паркинг места.

Контакт телефон:
071 / 333-336
Детали
143 m2
Да
5
4
3
Сопствено
Запад
2005
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
15.09.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 115 m2
Соби: 4
Centre
11.02.2019
Продава
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3