Код: 20367
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
3500 EUR + трошоци
Се изнајмува куќа во Центар (кај Универзална Сала) со 500 м2 стамбен простор и 170 м2 двор. Куќата има три спални, три купатила, кујна, помошна соба, трпезарија, два балкона, камин, сопствено греење, гаража, кабелска телевизија, интернет и клима.

Детали
500 m2
170 m2
Да
4
3
3
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Centre
31.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 3
Centre
25.01.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 64 m2
Соби: 3
Centre
16.04.2021
Изнајмува
Продавница
Големина: 60 m2
Соби: 1
Centre
04.06.2021
Изнајмува
Продавница
Големина: 230 m2
Соби: 5
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.