Код: 24641
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 Евра
Шифра 24641
Се изнајмува прекрасен стан во центар, во понова зграда со два лифта, кај хотел Дувет. Станот е 6ти спрат, има 77м2 и се состои од дневна соба, со кујна, 2 спални соби, 2 купатила и 2 тераси. Станот е комплетно наместен со убав мебел а со него следува и едно гаражно место.
Цена 700 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24641
Very nice apartment for rent in centar, in a newer building with two elevators, near hotel Duvet. The apartment is on the 6th floor, it has 77 m2 and it has a living room with kitchen, 2 bedrooms, 2 bathrooms and 2 balconies. It is completely nicely furnished with furniture and appliances. There is a garage space available with the lease of the apartment.
Price 700 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
77 m2
6
3
2
2
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
19.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Debar maalo
10.11.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
07.04.2011
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Debar maalo
24.10.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.