Код: 23221
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 EUR
Се издава празен стан во Дебар Маало погоден за канцеларии со површина од 62 м2 со 3 простории, има одличен распоред, нова опремена кујна, на 4ти кат, подземен паркинг за две возила.
Детали
62 m2
1 m2
4
3
2
Друго
Поволности
Гаража

Слични

Debar maalo
08.11.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Debar maalo
06.10.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3
Debar maalo
30.11.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 70 m2
Соби: 3
Debar maalo
13.04.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите префере��ци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.