Код: 24648
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR
Агенција Асторија издава нов стан во Центар, со површина од 48м2. Располага со една спална соба, дневна со кујна и истиот е опремен со модерен мебел. Станот е на 4ти кат, со централно греење, во нова зграда.Цена 250 евра
Детали
48 m2
не
Да
4
2
1
1
Централно
2019
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
11.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Centre
23.08.2014
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
06.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 151 m2
Соби: 3
Centre
15.03.2009
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 90 m2