Код: 25066
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
380 Евра
Шифра 25066
Се издава комплетно опремен симпатичен стан во Црниче над МВР. Станот е во понова мини зграда со само 6 стана. Има површина од 64м2, дневна соба со кујна, 2 спални соби, 1 купатило и тераса со убав поглед на градот. Станот има сопствено парно на струја и со него следува и едно паркинг место пред зградата.
Цена 380 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 25066
Fully furnished nice apartment for rent in Crnich,e just above the Ministry of Interior. The apartment is in a newer mini building, with only 6 apartments. It has an area of ​​64m2, living room with kitchen, 2 bedrooms, 1 bathroom and terrace with a nice view of the city. The apartment has its own electric heating and it has a one car parking space in front of the building.
Price 380 euros / month.
Contact 071 / 271-271
Детали
64 m2
3
2
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Crniche
30.05.2022
Продава
Куќа
Големина: 498 m2
Соби: 10
Crniche
06.12.2022
Продава
Стан
Големина: 79 m2
Соби: 2
Crniche
23.06.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 5
Crniche
07.05.2010
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 60 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.