Код: 24682
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1200 EUR
Агенција Асторија издава луксузен стан на Водно, во зграда од затворен тип со сопствен базен и обезбедување во објектот. Станот е на приземје со сопствен двор , хортикултурно уреден. Располага со две спални соби, две купатила и пространа дневна соба. Цена 1.200 евра
Детали
120 m2
Да
приземје
3
2
2
Сопствено
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Базен
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Водно
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 87 m2
Соби: 3
Водно
02.07.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Vodno
14.09.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Vodno
30.01.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 115 m2
Соби: 4