Код: 22280
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
1300 EUR
Прекрасен стан во населба Водно, со површина од 107 м2 + 27 м2 балкон. Станот нуди 3 спални: 1 главна со сопствено купатило, 1 спална моментално уредена во работна соба - може да се пренамени во согласност со желбите на станарот, 1 купатило, 1 тоалет, целосно опремена дневна соба и трпезарија, целосно опремена кујна, многу простор за складирање, 1 голем балкон (27 м2). Ова е исклучителен стан со уникатен простор за живеење поради високите плафони и софистицираното уредување. Дополнително, има сопствено електрично греење, клима уреди во 3 соби со дополнителна клима во работната соба, телефонска линија, сателитска телевизија, безжичен интернет, и гаража за едно возило.


Детали
107 m2
27 m2
7
4
3
Сопствено
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Галерија

Слични

Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Vodno
24.02.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 2
Vodno
21.07.2020
Продава
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 160 m2
Соби: 4
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.