Код: 24721
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Спрат од куќа
550 Евра
Шифра 24721
Се изнајмува убав спрат од куќа на приземје, на тивка локација во Козле, со сопствено дворно место и гаража. Станот има 120м2 и се состои од дневен салон со камин и излез на тераса во убав двор, посебна кујна, 3 спални соби, 1 купатило и 1 вц. Цена 550 евра/месечно. Контакт 071/271-271

Code 24721
Very nice ground floor house apartment for rent on quiet location in Kozle, with private backyard and garage. The apartment has 120m2 and it has a living room with fireplace and terrace with access to a private backyard, separate kitchen, 3 bedroom, 1 bathroom and 1 guest toilet. Price 550 euros/month. Contact 071/271-271

Детали
120 m2
800 m2
високо приземје
4
3
2
Сопствено
Поволности
Клима
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
27.07.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Kozle
28.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 59 m2
Соби: 3
Kozle
17.11.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 86 m2
Соби: 4
Kozle
24.03.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 3