Код: 24758
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
350 Евра
Шифра 24758
Се издава нов стан на Водно/Црниче, под хотел Панорамика, со прекрасен поглед кон градот. Станот е невселен, има 50м2, на 3 кат во мини зграда од 3 ката, со едно гаражно паркинг место. Се состои од дневна соба со кујна, 1 спална соба, 1 купатило и тераса со убав поглед. Греењето е сопствено , на струја со фен кулери. Цена 350 евра/месечно. Контакт 071/271-271

Code 24758
Brand new apartment for rent in Vodno/Crnice area, below hotel Panoramika, with very nice city view. The apartment is brand new, never occupied, with 50m2, on the 3rd floor in low raised new building on 3 floors, with one garage parking place. It has a living room, kitchen, 1 bedroom, 1 bathroom and terrace with beautiful view. Private electric heating with fan coolers. Price 350 euros/month. Contact 071/271-271
Детали
50 m2
20 m2
3/3
2
1
1
Сопствено
Поволности
Подрум
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Crniche
23.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 137 m2
Соби: 4
Crniche
08.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 130 m2
Соби: 4