Код: 24764
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 EUR
Агенција Асторија издава солиден стан во Центар позади Универзална сала,со површина од 60м2. Располага со една спална, дневна соба со кујна и две купатила ( едниот е гостински тоалет ). Станот е на 4ти кат,со централно греење, лифт. Цена 250 евра.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
60 m2
Да
4
2
1
2
Централно
исток
Поволности
Лифт
Интернет
Телевизор
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
12.01.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 2
Centre
05.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Centre
29.04.2010
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Centre
13.11.2020
Продава
Стан
Големина: 66 m2
Соби: 3