Код: 24769
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
250 Евра
Шифра 24769
Се изнајмува наместен втор спрат, од куќа на два спрата, позади пазарчето Бунјаковец во Дебар маало. Станот има 90м2 и се состои од дневна соба со кујна, две спални соби, едно купатило и два балкона. Парното е сопствено на струја.
Цена 250 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24769
Second floor house apartment for rent in Debar мaalo, behind green market. The apartment has 90m2 of living area and it has a living room with kitchen and dining area, two bedrooms, one bathroom and two balconies. The heating is on electricity.
Price 250 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
90 m2
250 m2
2
3
2
1
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 72 m2
Соби: 3
Debar maalo
02.02.2021
Продава
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Debar maalo
20.04.2022
Продава
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 4
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.