Код: 24793
Локација: Michurin
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
32500 EUR + 3%
Шифра 24793
Агенција Асторија продава гарсоњера во Мичурин,со површина од 29м2.Во близина е на два маркета , градинка и основно училиште. Располага со една соба (дневна),кујна,купатило и мала тераса. Станот е на 2ри кат,централно греење,со лифт,во понова зграда. Цена 32,500 евра.
Контакт тел.
071/333-336
071/271-271
Детали
29 m2
Да
2
1
1
1
Централно
запад
Поволности
Лифт
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Michurin
06.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Мичурин
10.11.2020
Продава
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 4
Michurin
06.05.2019
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Michurin
17.02.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 78 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.