Код: 25700
Локација: Michurin
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
400 евра
Шифра 25700
Се изнајмува стан од 42м2 во Мичурин, во близина на Зур маркет, Кипер и Кам маркет. Станот е на 3ти кат, со лифт и со градско парно греење. Истиот се состои од дневна соба, 1 спална соба, 1 тоалет и балкон. Се издава за непушачи и без домашни миленици.
Цена 400 евра/месечно.
Контакт 071/271-271 и 071/333-336

Code 25700
Nice apartment with 42m2 for rent in Michurin, near Zur market, Kiper and Kam market. The apartment is on the 3rd floor, with an elevator and central city heating. It consists of a living room, 1 bedroom, 1 toilet and a balcony. Non-smokers only and without pets.
Price 400 euros/month.
Contact 071/271-271 and 071/333-336
Детали
42 m2
3
2
1
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Michurin
06.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 60 m2
Соби: 3
Michurin
26.05.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 4
Michurin
10.11.2020
Продава
Стан
Големина: 104 m2
Соби: 4
Michurin
14.08.2023
Продава
Стан
Големина: 62 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.