Код: 24835
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
300 Евра
Шифра 24835
Се издава луксузно наместен стан од 35м2 во центар, на 3 кат со лифт, во близина на Црногорска Амбасада. Станот е со источна ориентација и комплетно е наместен со модерен мебел и апарати за домаќинство. Има дневна соба, посебна кујна, посебна спална соба и купатило.
Цена 300 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24835
Luxurious apartment for rent in center, with 35m2, on the 3rd floor with an elevator, near the Embassy of Monte Negro. The apartment is facing east and it is completely furnished with modern furniture and appliances. The apartment has a living room, separate kitchen, separate bedroom and one bathroom.
Price 300 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
35 m2
3
2
1
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Centre
16.02.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 74 m2
Соби: 3
Centre
24.02.2021
Продава
Стан
Големина: 82 m2
Соби: 4
Centre
23.02.2021
Продава
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Centre
30.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 53 m2
Соби: 2