Код: 24873
Локација: Taftalidze 1
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 Евра
Шифра 24873
Се издава комплетно наместен убав стан, во Тафталиџе 1, во близина на Сити Мол и училиштето Коменски. Станот е во мини зграда на 3 кат, без лифт и истиот има 130м2 и се состои од дневна соба со кујна, 3 спални соби, 2 купатила, 1 тоалет, 2 тераси, паркинг во гаража и подрум.
Цена 500 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24873
Very nice and completely furnished apartment for rent, in Taftalidze 1, near City mall and Nova schools. The apartment is in low raised building, on 3rd floor, without elevator. The size of the apartment is 130m2 and it has a living room with kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms, 1 guest toilet, 2 terraces, garage parking space and basement.
Price 500 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
130 m2
4
3
2
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Тафталиџе 1
25.12.2018
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 3
Тафталиџе 1
27.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 54 m2
Соби: 2
Taftalidze 1
01.02.2021
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 100 m2
Соби: 3
Taftalidze 1
29.07.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 63 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.