Код: 24883
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
2000 евра
Се изнајмува комфорен модерно реновиран стан на Водно со прекрасен поглед на градот. Станот е лоциран во мала зграда на приземје, со балкон со Jacuzzi со прекрасен поглед кон градот.
Станот располага со пространа дневна соба со трпезарија и кујна со пристап кон балконот , една главна спална со сопствена бања и гардеробер соба, и дополнителни три спални соби ,бања и тоалет.
Станот е ориентиран на три страни , многу светол и во мирен дел на Водно.
Греењето и ладењето во станот е преку приватно парно на струја и инвертер клима уреди.
Приватни 2 паркинг места во гаража на располагање.
Детали
228 m2
69 m2
1
5
4
Сопствено
Поволности
Интернет
Клима
Гаража
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
lidija.astoria@gmail.com Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Vodno
03.08.2021
Изнајмува
Спрат од куќа
Големина: 70 m2
Соби: 2
Vodno
26.01.2023
Продава
Стан
Големина: 156 m2
Соби: 4
Vodno
15.03.2009
Изнајмува
Куќа
Големина: 260 m2
Соби: 5
Vodno
07.06.2022
Продава
Стан
Големина: 80 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.