Код: 24922
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
800 EUR
Шифра 24922

Агенција Асторија издава празен стан на Водно - Панорама Резиденс, со површина од 104м2. Станот е нов,невселуван и за потребите на клиентот истиот може да се опреми за 30 дена. Располага со 2 спални соби, пространа дневна соба со кујна,2 купатила и тераса. Греењето е сопствено на струја. Станот е на 7ми кат, со лифт,во нова зграда со гаража од 25м2. Цена 700 евра за празен или 1.200 евра за комплетно наместен.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
104 m2
не
Да
7
3
2
2
Сопствено
2020
Поволности
Лифт
Интернет
Гаража
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
28.09.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 190 m2
Соби: 3
Vodno
13.08.2020
Продава
Стан
Големина: 185 m2
Соби: 4
Vodno
08.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 125 m2
Соби: 4
Vodno
17.05.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 228 m2
Соби: 5