Код: 24937
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Стан
161500 EUR + 3%
Шифра 24937

Агенција Асторија продава трособен стан на ТОП локација во Дебар маало,со површина од 95м2 + подрум од 5м2. Станот располага со 2 спални соби, пространа дневна со трпезарија и одвоена кујна. Има едно купатило + утилити. Поврзан на градско парно, на 1ви кат во понова зграда. Цена 161.500 евра + данок на пренос.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
95 m2
Да
1
3
2
1
Централно
север/запад
Поволности
Лифт
Подрум
Интернет
Клима
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
28.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 93 m2
Соби: 4
Debar maalo
02.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 71 m2
Соби: 4
Debar maalo
10.02.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 3
Debar maalo
22.09.2021
Изнајмува
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 10
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.