Код: 24951
Локација: Sopiste
Вид на оглас: Продава
Вид на имот: Куќа
195000 евра
Шифра:24951
Се продава стилскa куќа на прекрасна локација во Сопиште (во близина на Општината) со вкупна површина од 123м2.
Куќата располага со два ката и голема тераса на трето ниво 56м2 со прекрасен поглед. и затворен дел од 20м2 со сауна.

Приземје - дневна соба со трпезарија и кујна, остава и бања.
Прв кат - бања, две спални од кои големата спална лесно делива на две засебни соби.
Греењето и ладењето се регулирани со фенкојлери . Куќата располага со хортикултурно уреден двор со базен и летниковец.
Објектот е новоградба и истиот се продава со вградена кујна и плакари.
Детали
123 m2
230 m2
52 m2
2
4
3
2
Сопствено
југ-запад
2019
Поволности
Интернет
Гаража
Базен
Агент
Лидија Смилкова
Телефон
+38971244331
Мобилен телефон
071/244331
Email
Lidija@realestate.com.mk
Галерија

Слични

Sopiste
26.11.2020
Продава
Индустриски објект
Големина: 134000 m2
Sopiste
26.11.2020
Продава
Куќа
Големина: 2300 m2
Соби: 30
Sopiste
26.03.2021
Продава
Стан
Големина: 148 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.