Код: 24970
Локација: Kozle
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
450 Евра
Шифра 24970
Се изнајмува убав стан од 73м2, во понова мини зграда, во Козле. Станот е на прв кат, во зграда од два ката, со лифт. Се состои од дневна соба, балкон, две спални соби, едно купатило и еден тоалет. Со станот следува и едно гаражно паркинг место. Цена 450 евра/месечно.
Контакт 071/271-271

Code 24970
Very nice apartment for rent, with 73m2, in newer low raised building, in Kozle. The apartment is on the 1st floor in a two stories building, with an elevator. It is composed of a living room with kitchen, balcony, two bedrooms, one bathroom and one toilet. There is one car garage parking space included in the rent of the apartment. Price 450 euros/month.
Contact 071/271-271
Детали
73 m2
1/2
3
2
2
Сопствено
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Kozle
29.07.2020
Продава
Куќа
Големина: 300 m2
Соби: 6
Kozle
20.09.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 130 m2
Соби: 5
Kozle
28.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 59 m2
Соби: 3
Kozle
10.08.2018
Продава
Куќа
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.