Код: 24989
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
600 евра
Шифра 24989
Агенција Асторија нуди прекрасен стан за изнајмување кај Кино Карпош во Дебар Маало. Станот е целосно опремен, со две спални соби и мала соба-гардеробер, располага со дневна со кујна и трпезарија, остава, две купатила и три тераси. Греењето е централно + клима. Станот е на 2 спрат од вкупно 6 спрата и располага со две гаражи за паркинг.
Цена: 600 евра + трошоци
Kонтакт: 071/271-271
Детали
102 m2
3 m2
2
3
2
2
Централно
Поволности
Лифт
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Агент
Борис Тунтев
Телефон
02/3110-566
Мобилен телефон
071/271-271
Email
boris.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
01.06.2022
Изнајмува
Канцеларија
Големина: 40 m2
Соби: 1
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 96 m2
Соби: 4
Debar maalo
19.05.2017
Изнајмува
Стан
Големина: 140 m2
Соби: 4
Debar maalo
13.10.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 76 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.