Код: 24990
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
700 EUR
Шифра 24990

Агенција Асторија издава луксузен стан на Водно во Комплекс Соравија-Рома,со површина од 104м2. Располага со две спални соби, пространа дневна со кујна и тераса со поглед према градот. Станот е комплетно наметсен со нов и модерен мебел. На први кат, сопствено греење и ладење, со лифт во нова зграда.Станот поседува и гаражно место. Цена 700 евра + месечни трошоци.

Контакт тел.
071/333-336
Детали
104 m2
Да
1
3
2
2
Сопствено
север/исток
Поволности
Лифт
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Гаража
Мебел
Базен
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
15.09.2020
Изнајмува
Куќа
Големина: 660 m2
Соби: 7
Vodno
02.09.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 56 m2
Соби: 2
Vodno
27.07.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 143 m2
Соби: 4
Vodno
04.01.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 92 m2
Соби: 3