Код: 25114
Локација: Vodno
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
900 евра
Агенција Асторија нуди стан за издавање во нас. Водно. Станот е 125 м2, на 3 спрат. Располага со 3 спални соби, дневна со тераса, 2 купатила. Греењето во станот е со панелки + клима инвертер во секоја соба. Следува гаражно паркинг место.
цена: 900 евра + трошоци
контакт: 071-236-797
Детали
125 m2
Да
3
4
3
2
Сопствено
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Vodno
02.03.2016
Изнајмува
Стан
Големина: 120 m2
Соби: 4
Vodno
10.10.2013
Изнајмува
Стан
Големина: 40 m2
Соби: 2
Vodno
10.08.2021
Изнајмува
Стан
Големина: 100 m2
Соби: 3
Vodno
28.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 81 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.