Код: 24706
Локација: Crniche
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Куќа
3000 EUR
Агенција Асторија издава одлична куќа во Црниче со површина од 300м2 и двор од 255м2. Куќата е на два ката, на првиот кат има дневна соба, кујна и трпезарија со излез на прекрасна тераса. На вториот кат има 4 спални соби, 3 купатила и 2 balkona.. Во сутеренот има дневна соба со мала кујна, спална соба, купатило и утилити соба. Цената на наем за комплетно наместена куќа е 3.000 евра/месечно или за празна куќа е 2.800 евра/месечно.

Astoria real estate agency offers for rent excellent house in Crnice with 300m2 situated on 255m2 yard. This is a two story house. On the ground floor there is a large living room with dining area, kitchen, bathroom and very nice terrace. On the upper floor there are 4 bedrooms, 3 bathrooms and 2 balconies. There is a basement area with living/hobby room, small kitchenette, one bedroom, one bathroom and utility room. Lease price for completely furnished house is 3000 euros/month or 2800 euros/month for unfurnished/empty house.
Детали
300 m2
255 m2
Да
2
9
4
4
Сопствено
Поволности
Подрум
Телефон
Интернет
Клима
Телевизор
Мебел
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Crniche
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 90 m2
Соби: 3
Crniche
14.01.2022
Продава
Куќа
Големина: 350 m2
Соби: 7
Crniche
16.06.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 110 m2
Соби: 4
Crniche
18.04.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 83 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.