Код: 25112
Локација: Centre
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
500 евра
Агенција Асторија нуди стан за издавање во Центар, во близина на кафе Чери. Станот е 64м2, со две спални соби, нов и модерно наместен, комплетна кујна и тераса. Со комплет смарт систем инсталиран поврзан преку телефон за целосна контрола. Со станот следува гаража по потреба.
цена: 500 со гаража
цена: 450 без гаража
контакт: 071-236-797
Детали
64 m2
Да
3
2
Агент
Јоана Шишкова
Телефон
+389 2 3110566
Мобилен телефон
+389 71/236-797
Email
info.astoria20@gmail.com
Галерија

Слични

Centre
23.11.2015
Изнајмува
Стан
Големина: 45 m2
Соби: 2
Centre
11.02.2019
Продава
Продавница
Големина: 44 m2
Соби: 1
Centre
20.08.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 55 m2
Соби: 2
Centre
14.10.2020
Изнајмува
Стан
Големина: 75 m2
Соби: 3
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.