Код: 25121
Локација: Debar maalo
Вид на оглас: Изнајмува
Вид на имот: Стан
sold
1100 Евра
Шифра 25121
Се изнајмува ненаместен, никогаш невселен стан со квадратура од 152м2, на одлична локација во срцето на Дебар Маало, кај Боемска улица и Министерство за култура. Станот се наоѓа на 1ви спрат, во зграда со лифт и се состои од простран дневен салон, со кујна, 3 спални соби, 2 купатила, 1 гостинско вц, утилити соба и балкон. Станот се издава празен и ненаместен, за деловно-канцелариско користење и истиот одговара за повеќе дејности како ИТ компанија, адвокатска канцеларија, нотарска канцеларија, сметководство, невладина организација, салон за убавина, козметичко студио, пилатес-јога студио и сл.
Цена 1100 евра/месечно.
Контакт 071/333-336 или 071/271-271

Code 25121
Unfurnished, newer apartment for lease, with an area of ​​152m2, on excellent location in the heart of Debar Maalo, near Boemska Street and the Ministry of Culture. The apartment is located on the 1st floor, in a building with an elevator and consists of a spacious living room with kitchen, 3 bedrooms, 2 bathrooms, 1 guest toilet, utility room and balcony. The apartment is suitable for business-office use and it can be used for several activities, such as IT company, law office, notary office, accounting office, non-governmental organization, beauty salon, cosmetic studio, Pilates-yoga studio, etc.
Price 1100 euros / month.
Contact 071/333-336 or 071/271-271
Детали
152 m2
1/5
4
3
3
Сопствено
Агент
Ружица Ивановска
Телефон
+389 2 3110 566
Мобилен телефон
+389 71/333-336
Email
ruzica@realestate.com.mk ruzica.astoria@gmail.com
Галерија

Слични

Debar maalo
02.02.2022
Изнајмува
Стан
Големина: 200 m2
Соби: 6
Debar maalo
29.07.2021
Продава
Стан
Големина: 95 m2
Соби: 3
Debar maalo
29.05.2023
Изнајмува
Стан
Големина: 50 m2
Соби: 2
Debar maalo
15.03.2009
Изнајмува
Стан
Големина: 65 m2
Соби: 2
Овој вебсајт користи колачиња за да го подобри вашето искуство додека го користите. Дел од колачињата се категоризирани како неопходни и тие се складираат во вашиот прелистувач бидејќи се неопходни за основното функционирање на веб страната.
Исто така, користиме колачиња од трети лица кои ни помагаат да анализираме и разбереме како се користи веб страната и за складирање на вашите преференци и да ви обезбедиме содржина која е битна за вас.
Овие колачиња се складираат во вашиот прелистувач само со ваша согласност.